БЕЛАТРА запускає новий слот із кримінальною історією - Lucky Bank Robbers

БЕЛАТРА запускає новий слот із кримінальною історією - Lucky Bank Robbers

Напевно немає такої людини, яка ніколи не чула романтичної кримінальної історії Бонні та Клайда. Весь американський злочинний світ за часів Великої депресії було відкрито їм. Вони грабували банки, робили нальоти на магазини і були повністю поглинені гангстерською романтикою.

Їхня незвичайна історія стала темою величезної кількості фільмів та книг. BELATRA пропонує свою версію кримінальної історії кохання Бонні та Клайда у своєму онлайн-слоті - Lucky Bank Robbers! І все це вже доступно в slot city казино.

Це відеослот з ефектними персонажами, сюжетом, що інтригує, безкоштовними іграми і оригінальною версією бонусного джекпоту. Класичні барабани 5х3 та 25 ліній для виграшних комбінацій – це ідеальний рецепт слота, який просто не може не підкорити серця шанувальників азартних ігор.

Якби Бонні та Клайд знайшли для своєї банди ще кілька кримінальних пар, то всі разом вони змогли б зробити справді великі справи. Скаттер Bonnie & Clyde відправляє гравців у безкоштовні ігри, де на них чекають від 5 до 101 безкоштовного обертання барабанів, суперсимвол на середніх барабанах і, звичайно ж, великі виграші.

Бонусна гра у цьому слоті доповнюється розіграшем джекпотів. Символи з кредитами, що з'явилися на барабанах, фіксуватимуться, ініціюючи нові барабани. І поки на барабані з кожним додатковим обертанням з'являється хоча б один новий символ, спини повторюватимуться знову і знову. "Як я можу отримати джекпот?" - Запитайте ви. Легко! Достатньо зловити на барабанах один із символів відповідного джекпоту. А щоб стати володарем головного золотого джекпоту, потрібно покрити все поле гри кредитними символами.

Незмінним доповненням до кожного слоту Belatra Games є ризикові ігри для карт. Вони можуть легко подвоїти вашу виграш або навіть збільшити його в чотири рази. Вгадайте карту, її колір чи масть та отримайте гарний виграш.

Lucky Bank Robbers від Belatra Games - сучасні Бонні та Клайд у сучасному слоті на сторінці.

Ваш комментарий:

*

*

закрыть рекламу x
закрыть рекламу x
закрыть рекламу x
закрыть рекламу x

Задать вопрос91cb3ce5d48f6852d3f350d58fb4be48